Logotyp strony

Odkrywali piękno ojczyzny

W ramach przedsięwzięcia ministra edukacji i nauki pod nazwą „Poznaj Polskę” gmina Głogówek w 2022 roku wykorzystała dotację w wysokości 74 036,00 zł. Dofinansowanie wycieczek otrzymało pięć szkół.

Szkoła Podstawowa nr 4 Specjalna przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Wandy Chotomskiej w Głogówku w dniach 11-13 maja br. odwiedziła Toruń. Na ten cel wykorzystała 15 tys. zł dotacji.

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Twardawie w dniach 04-06 maja br. była w Warszawie. Na ten cel wykorzystała 14 752,00 zł dotacji.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Głogówku odwiedziła dwa miasta. Klasy I-III uczestniczyły 27 maja w wycieczce do Wrocławia i na ten cel placówka wykorzystała 5 tys. zł dotacji. Klasy IV-VIII w dniach 18-20 maja br. zwiedzały Warszawę. Na ten cel placówka wykorzystała 15 tys. zł dotacji.

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza z Oddziałem Przedszkolnym w Szonowie również odwiedziła dwa miasta. Klasy I-III uczestniczyły 3 czerwca w wycieczce do Wrocławia. Na ten cel szkoła wykorzystała 4,9 tys. zł dotacji. Klasy IV-VIII w dniach 18-20 maja br. uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. Na ten cel szkoła wykorzystała 15 tys. zł dotacji.

Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Racławicach Śląskich 20 czerwca br. pojechali do Wrocławia. Na ten cel szkoła wykorzystała 4384,00 zł dotacji.

Łączna kwota wykorzystanej dotacji wyniosła 74 036,00 zł. Wkład własny na realizację wycieczek stanowiły wpłaty rodziców.  

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2022. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady