Logotyp strony

Biesiada na zakończenie lata

Podopieczni Domu Dziennego Senior + w Głogówku po raz kolejny gościli w Mochowie. Jak na biesiadę przystało, była muzyka, śpiewy, pyszne ciasto i kiełbaski z grilla. Seniorzy odwiedzili również pobliskie sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej.

Ostatnie piękne dni lata skutecznie zachęciły do wycieczki do Mochowa. Seniorzy chętnie odwiedzają tę urokliwą miejscowość. Odrestaurowana wiejska stodoła zachwyca wyglądem, a wśród starszego pokolenia przywołuje miłe wspomnienia dziecięcych zabaw. O dziwo, to panie (!) przechwalały się akrobacjami, jakie wykonywały skacząc z grochownika do sąsieka…

Trzeba przyznać, że seniorzy zakończyli lato z przytupem. Imprezę rozkręcił pan Mietek, który na akordeonie potrafi zagrać każdą przyśpiewkę, a tych seniorzy znają bez liku.

Było coś dla ciała, było też coś dla ducha. Koronka do miłosierdzia Bożego w kościele parafialnym pw. Trójcy Świętej i Matki Bożej Jasnogórskiej to stały punkt wycieczek do Mochowa. Niedawno, bo 22 sierpnia tutejsza świątynia została uroczyście ogłoszona sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej. Ojcowie paulini jak zawsze serdecznie nas przyjęli.

Biesiada Biesiada Biesiada Biesiada
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2021. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady