Logotyp strony

Chcesz większy dodatek osłonowy? Zgłoś się do CEEB

Do końca czerwca każdy właściciel lub zarządca istniejącego budynku jest zobowiązany do złożenia w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw. W przypadku nowo powstałych budynków będzie to termin 14 dni od uruchomienia nowego źródła ciepła. Jeśli zamierzacie się starać o antyinflacyjny dodatek osłonowy od państwa – zróbcie to jak najszybciej, żeby móc uzyskać wyższą kwotę.

Deklarację można złożyć drogą elektroniczną na stronie: zone.gunb.gov.pl lub w wersji papierowej w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Głogówku, parter - pokój nr 1.

Wzór wniosku jest dostępny pod tekstem oraz w Wydziale Mienia Komunalnego i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Głogówku - pok. nr 4, 5 (parter).

Celem złożenia deklaracji jest pozyskanie od mieszkańców rzetelnych i wiarygodnych informacji na temat używanych źródeł ogrzewania swoich domów oraz stosowanego opału. Zebranie tych informacji w jedną bazę pozwoli podejmować skuteczne działania mające na celu poprawę jakości powietrza.

Złożenie deklaracji do CEEB jest obowiązkowe.

Szczegółowe informacje na temat ewidencji znajdą Państwo w materiałach informacyjnych zamieszczonych poniżej oraz na stronie internetowej:

https://www.gunb.gov.pl/strona/centralna-ewidencja-emisyjnosci-budynkowfaq

Broszura informacyjna do pobrania

Do pobrania:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2022. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady