Logotyp strony

Rolnicy, pozbądźcie się folii z dofinansowaniem

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadania w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”. Żeby gmina Głogówek mogła się starać o te pieniądze, zainteresowani rolnicy powinni do 24 lutego br. złożyć w Urzędzie Miejskim w Głogówku (w kancelarii ogólnej, pok. nr 1, parter) ankietę dotyczącą ilości i rodzaju odpadów przewidywanych do odbioru.

Dofinansowanie można zdobyć na usunięcie z gospodarstw folii, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i opakowań typu big bag oraz na opłaty związane z transportem do punktu utylizacji i utylizację odpadów. W miejsce zbiórki na terenie gminy zainteresowani rolnicy dostarczą odpady na własny koszt.

Zadanie będzie realizowanie w drugim kwartale 2023 roku POD WARUNKIEM uzyskania dofinansowania z NFOŚiGW.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Gospodarki Odpadami Komunalnymi UM, pok. nr 6, parter w godzinach pracy urzędu, tel. 77 40 69 923.

Ogloszenie_burmistrza_styczen2023.odt

Ankieta.docx

Folia_oswiadczenie_o_de-minimis.doc

Deklaracja dostępności

Posadźmy razem 800 drzew na 800-lecie Głogówka!

Licznik posadzonych drzew

Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2024. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady