Logotyp strony

Komunikat Zakładu Komunalnego Głogówek

Komunikat dotyczy mieszkańców Głogówka (bez sołectwa Głogowiec), Mochowa, Dzierżysławic, Rzepcza, Kierpnia, Leśnika, Chudoby, Nowych Kotkowic i Nowego Dworu Prudnickiego. W badanych próbkach wody Sanepid stwierdził obecność bakterii coli i Escherichia coli.

Wody NIE WOLNO wykorzystywać do picia, przygotowania posiłków, mycia i płukania warzyw i owoców, do produkcji żywności, mycia naczyń i do kąpieli. Woda może być używana WYŁĄCZNIE do prac porządkowych i celów sanitarnych.

Natychmiast rozpoczęliśmy chlorowanie wody, nasi pracownicy płuczą wodociąg. Jutro (sobota) woda zostanie ponownie przebadana. W międzyczasie zapewnimy dostawy wody mieszkańcom wszystkich wymienionych miejscowości. Szczegóły podamy w kolejnych komunikatach.

Aktualizacja: do sołectwa Leśnik udało się zapewnić dostawy z innego wodociągu. Do miasta i pozostałych sołectw zapewnimy dostawy cysternami, z wodą dla ludzi i zwierząt. Będą one również dostępne 20 maja i w kolejnych dniach, aż do opanowania sytuacji z jakością wody w wodociągu na wskazanym obszarze gminy.

Obraz:

Deklaracja dostępności
Rowery

Posadźmy razem 800 drzew na 800-lecie Głogówka!

Licznik posadzonych drzew

Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2024. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady