Logotyp strony

Dni Gminy Głogówek - będzie się działo!

Rap, country, disco polo czy rock - każdy znajdzie coś dla siebie podczas tegorocznego święta naszej gminy. Największą gwiazdą będzie zespół "Piersi", ale i pozostali wykonawcy mają swoich wiernych fanów. Jeden z nich, miłośnik twórczości ZBUKU, wybiera się do Głogówka aż z... Bydgoszczy.

Przed nami dwa dni najróżniejszej zabawy - 15 i 16 czerwca. Zaczniemy na sportową nutę: 5 kilometrów lub mniej przebiegną starsi i młodsi biegacze. Dla najmłodszych przez dwa dni będą dostępne dmuchańce. W niedzielę pasjonaci staroci będą zaś mieli swoją tradycyjną, comiesięczną giełdę pod zamkiem.

To, co najważniejsze, będzie się oczywiście dziać na scenie w centrum miasta. W związku z jej postawieniem i imprezą przez prawie dwa dni nieprzejezdne będą rynek i ul. Zamkowa - apelujemy do kierowców o zrozumienie i współpracę. Mniejsze utrudnienia w sobotni poranek czekają sąsiadów miejskiego stadionu, wokół którego rozegra się Głogówecka 5. Starty dzieci i sztafety nie wyjdą poza murawę i bieżnię.

Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy!

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

 

Deklaracja dostępności
Rowery

Posadźmy razem 800 drzew na 800-lecie Głogówka!

Licznik posadzonych drzew

Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2024. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady