Logotyp strony

Stwórz dzieło, potem je uwiecznij

Trwa nabór zgłoszeń w ramach proekologicznego konkursu fotograficznego dla dzieci ze szkół podstawowych z obszarów wiejskich pt. „Akcja reaktywacja – jestem na tak dla recyklingu”. Jego celem jest zachęcenie do segregowania odpadów i recyklingu, do dbania o przestrzeń lokalną, a szczególnie pobliskie środowisko przyrodnicze.

Młodzi twórcy mają przygotować rzeźbę lub instalację z odpadów, w tym z plastiku, metalu, papieru lub innych opakowań, głównie z materiałów niedegradowalnych. Każdy z uczestników do 16 sierpnia br. może nadesłać maksymalnie jedną fotografię prezentującą jedną autorską pracę. Technika wykonania zdjęcia jest dowolna (np. aparat cyfrowy, smartfon).

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku od 7 do 15 lat (szkoła podstawowa) z obszaru wiejskiego, z wyjątkiem dzieci pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (w tym także osób pozostających z ARiMR w stosunku cywilnoprawnym). Do wzięcia udziału jest konieczna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej ARiMR (https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie-fotograficznym-pt-akcja-reaktywacja-jestem-na-tak-dla-recykli.html).

Plakat
Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2022. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady